Powstańców 39, 48-120 Baborów, PL kontakt@esin.pl +48/ 77 54 53 901

O NAS

   Nasz firma specjalizuje się w doradztwie, projektowaniu oraz realizacji nowoczesnych systemów zabezpieczeń mienia, automatyki budynków oraz wdrażaniem inteligentnych technologii do życia codziennego bazujących głównie na sieciach komputerowych IP. Wdrażamy rozwiązania służące zarówno do nadzoru posesji prywatnych, jak i wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw.

   Zajmujemy się dystrybucją systemów zabezpieczeń IP wielu renomowanych producentów (m.in.: Satel, Cisco, Fibaro, Nice, Axis, ACTi, GeoVision, Sony, Samsung), dzięki czemu mamy dostęp do bardzo szerokiej gamy rozwiązań technologicznych, pozwalających na odpowiednie dostosowanie tworzonej instalacji systemu alarmowego (SSWiN) czy TV przemysłowej /dozorowej (CCTV IP HD) do wymagań użytkownika oraz do charakteru chronionego obiektu lub kompleksu obiektów.

   Wszystkie systemy zabezpieczeń mienia wykonujemy w oparciu o profesjonalne produkty SSWiN oraz CCTV IP, zapewniające niezawodność, skalowalność oraz wysoką skuteczność działania instalacji. Dzięki bogatej wiedzy technicznej z zakresu teleinformatyki i sieci komputerowych oferowane przez nas instalacje cechują się niezawodną i szybką transmisją. Indywidualne podejście do każdego projektu, wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe wyszkolenie pozwoliło nam na uzyskanie stabilnej pozycji na rynku.

Poniżej przykładowa prezentacja pracy jednego z systemów.

fibaro_system